KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11536381

nr 1153 6381

Akvarell

Otto Strandman (1871-1970), Sverige. Höstlöv, signerad. O. S. 88, motivet: 20x17

Utrop:

300 kr

måndag 18 december 2017
kl 19:52:17